Tıkla, Bahsegel’e Ulaş!

Bahsegel İletişim seçenekleri ve numarası oyuncuları için her daim çalışarak şikayetlere çözüm sağlamaktadır! Uzun zamandır canlı bahis sektöründe yerini bozmadan koruyan firma, müşteri memnuniyetini üst safhada tutmaktadır. Kullanıcıların oyun esnasında herhangi bir görüşmeye ihtiyaç duyması anında sayısız yöntem bulunmaktadır. Bu görüşmeler son derece gizliliğe dayalı gerçekleşmektedir. Böylece üyelerin kişisel bilgileri, talepleri gizlilik altında kalmaktadır.

Bahsegel iletişim

Kullanıcıların en çok talebi Bahsegel müşteri hizmetleri üzerine olmaktadır. Üyeler diledikleri anda, isteklerini dile getirebilmektedir. Kısa sürede gerçekleşen görüşme sözlü sohbet şeklinde gerçekleşmektedir. Dilerseniz aranma talebi oluşturarak, sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İletişim seçeneğini kullanabilmek için, aranma talebi oluşturmalısınız. Fakat bunun için güncel telefon numaranız ile hesabınızı eşleştirmeniz gerekmektedir.

Bahsegel İletişim Seçenekleri

Güncel giriş adresi üzerinde çoklu alternatiflerin yer aldığını görmekteyiz. Bahsedilen alternatiflerin bolluğu Bahsegel İletişim seçenekleri üzerine de yansımıştır. Müşteri hizmetleri konusunda ve puanlamasında ön sıralara yerleşen firma, diğer yöntemlere de sahiptir. Bunlardan en önemlisi ise, e-posta adresi olmaktadır. E-posta adresi firma çalışanları tarafından devamlı kontrol edilerek, denetlenmektedir.

Site üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz Bahsegel canlı destek hattına sağ üst butondan ulaşabilirsiniz. Online yardım sistemine sahip olan site, her türlü isteklere yanıt bulmaktadır. Ödeme seçenekleri, bonuslar, hesap ile ilgili her türlü sorularınızı canlı destek hattına iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya hesaplarını İletişim seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Bahsegel İletişim Numarası

Sesli görüşmeye katılabilmek için firmaya aranma talebi oluşturmanız gereklidir. Bahsegel İletişim numarası güncel olarak canlı destek hattından talep edilmektedir. Firmanın aktif numarası +44 07796 39 3525 ‘tir. Fakat numara yalnızca WhatsApp üzerinden faaliyet göstermektedir. Aramalara kapalı olan numara yerine, talep oluşturarak yetkin kişilerin sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Bu süreç oldukça kısa sürecektir.

Bahsegel giriş Twitter doğrudan mesaj kısmından, iletişime geçebilirsiniz. Üyelerin ücretsiz biçimde görüşme sağlayacağı Twitter adresi, güncel URL bağlantılarını, bonusları, spor gündemini paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra Twitter adresinde çeşitli çekilişler düzenlenmektedir. Mesaj kısmından tıpkı e-posta adresinde olduğu gibi İletişim kurabilirsiniz. Online destek hattı kadar hızlı mesaj alamasanız da, şirket tarafından doğrulanan gerçek bilgileri alabiliyorsunuz.

Related Posts

Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!